KURUMSALKurumsal

 

FİLİZ DEKORASYON KOZMETİK markası adı altında kuruluşundan bu yana ÜSTÜN HİZMET ve %100 KALİTE ilkesini hedefleyen şirketimiz, Kuaför Salonlarının her türlü ihtiyacını karşılarken, farklı Tasarım seçenekleriyle Kuaför Salon Mobilyası sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel kadrosu ile çağın ihtiyaçlarını yakından takip eden şirketimiz, Kuaför Salonlarında sektörün modasını yaşatmaktadır.


Bay & Bayan Tezgâhlarından Komodin Gruplarına, Bay Berber Koltuklarından Bayan Kuaför Koltuklarına, Yıkama setlerinden Bay & Bayan Oturma Gruplarına, Bekleme Gruplarından Masaj & Ağda Yataklarına, Çocuk Tezgâhlarından Çocuk Oturma Gruplarına ve Aksesuar & Aparatlarına kadar Kuaför Salon Mobilyasında ihtiyaç duyulan her grupta hizmet veren FİLİZ DEKORASYON KOZMETİK kuaförlerimize sanatlarını en mükemmel şekilde yansıtabilecekleri mekanları sunuyor...
Türkiye ve Dünyadaki pek çok yere FİLİZ DEKORASYON KOZMETİK markası adı altında satış yapan şirketimiz hizmet kalitesini sürekli artırmaktadır.


Şirketimiz sektörümüzde hızla büyüyen şirketler arasında rekabetini sürdürürken, MÜŞTERİ ODAKLI hizmet kalitesini uluslararası standartlara taşımıştır.

 

Misyonumuz

Müşterilerimize,
En hızlı,
En güvenli,
En kaliteli ürün ve hizmeti
En uygun fiyata sunmaktır.

 

Vizyonumuz

Sektörümüzde Türkiye’de ve Dünya’da ürün ve hizmet kalitesi açısından en önde gelen ve sektörün modasını takip eden değil belirleyen şirket olmaktır.