TESLİMAT SÖZLEŞMESİ

 STOK

Siparişlerde stoklarda çok nadiren de olsa bulunmayan ürünler için irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 


TESLİMAT SÜRESİ

FİLİZ DEKORASYON KOZMETİK,  alışveriş yapan müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu durum ise teslimat süresinin bir gün uzamasına sebep olmaktadır. Bunu anlayışla karşılamanızı dileriz. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra   en erken 1, en geç 7 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 7 günlük süre azami olup uygulamada genelde 1-2 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır. 

HAFTA SONUNDA SİPARİŞLERİ

Cuma günü saat 15.30'dan sonra verilen siparişler, Cumartesi günü işleme alınır. Cumartesi günü saat 14:00'ten sonra verdiğiniz siparişleriniz ise Pazartesi günü işleme alınmaktadır. Resmi tatil arifesi cumartesi günü olarak işlem görür ve resmi tatillerden önceki gün saat 14:00'dan sonra verilen siparişler resmi tatilin sona erdiği iş günü içerisinde işleme alınır. Pazar günleri ve resmi tatillerde kargoların çalışmaması nedeniyle sipariş işlemleri ve kargo işlemleri yapılmamaktadır.
SİPARİŞ İPTALİ

FİLİZ DEKORASYON KOZMETİK stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 iş günü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı FİLİZ DEKORASYON KOZMETİK sorumlu tutulamaz.
ÜRÜN RENK & AKSESUAR SEÇENEKLERİ

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına  ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün fotoğraflarına dekoratif olarak konulan aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir. Özel sipariş olarak üretimi yapılan mobilya vb. ürünlerde iade kabul edilmemektedir.


 


ADRES

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat sadece havale ile gerçekleşen ödemelerde yapılabilmektedir.

 

 

SİPARİŞ HATALARI

Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve ürünü teslim almayınız. Hatalı ya da sorunlu kargoyu veya ürünü teslim almayınız. FİLİZ DEKORASYON KOZMETİK kargodan önce  ürünlerini hatalara ve arızalara (paket ve ambalajı imkan veren ürünleri) karşı kontrol etmektedir. Eğer ürününüzde herhangi bir hasar, arıza ya da eksiklik (ürün açıklamalarında belirtilen hediye ya da aksesuarlardan) olduğunu düşünüyorsanız kargoyu teslim almayınız, bizimle irtibata geçiniz, ve kargo firmasına zabıt tutturunuz. Unutmayınız kargo sipariş belgesini imzalamanız ürünü kargodan eksiksiz ve hasarsız olarak aldığınız anlamına gelmektedir.

 


KARGO SEÇENEĞİ VE ÜCRETLERİ

Kargolarınızı Aras Kargo ile tarafınıza ulaştırıyoruz. Özellikle kargo seçmek isterseniz bunu sipariş notuna belirtmeniz gerekmektedir. Ancak bu not siparişi kesinlikle sipariş edilen kargoya firmasına verileceği anlamına gelmez.  Kargo ücreti aksi belirtilmedikçe alıcıya aittir. Kampanyalı bazı ürünlerin kargo bedelini FİLİZ DEKORASYON KOZMETİK karşılamaktadır. Ancak zaman zaman hızlı teslimat için tedarikçilerimizden çıkış yapan siparişlerde bazen hatalı olarak kampanyalı ürünleri için  karşı ödemeli kargo gerçekleştirilebilmekte ve kargo faturası tanzim edilebilmektedir. Sehven karşı ödemeli olarak gelen kargo ücretini ödemeden firmamızı haberdar ediniz.

Burada 2 şekilde hareket edebilirsiniz:

Öncelikle şirketimizi arayarak ürünün kargo fatura miktarını söyleyerek onay almak sureti ile faturayı öder ve ürünü teslim alırsınız daha sonra bu fatura sizin hesabınıza iade edilir.

İkinci bir seçenek ise ürünü teslim alır faturayı ödemez faturanın bize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kargo şirketi bu durumda bizden onay alarak ürünü size teslim edecektir. Ancak ürünü teslim alıp kargo faturasını bize yollayabilirsiniz ya da kargo faturasını ödeyip ürününüzü teslim alabilirsiniz.


AKSİ BELİRTİLMEDİKÇE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

 ÜRÜNLER 2 YIL GARANTİLİDİR

Yurtdışı/KKTC Siparişleri

 

 

Şu anda FİLİZ DEKORASYON KOZMETİK  KKTC ve yurt dışına ürün gönderimi yapabilmektedir. Ancak kargo ücreti, tüm gümrük ve ekstra giderler sipariş verene aittir.